Zakłady bukmacherskie prześcigaj się oferując swoim klientom najlepsze oferty. Baza legalnych bukmacherów jest szeroka, co oznacza, że klienci mogą otrzymać od każdego z nich ciekawe propozycje i promocje bukmacherskie. Jedną z nich są zakład bez ryzyka. Sprawdzamy jak wygląda oferta bukmacherów i kto z nich ma najlepszą ofertę bonusów bukmacherskich.

Ranking bonusów powitalnych bukmacherów 2024

Każdy z bukmacherów oferuje bonusy powitalne dla nowych klientów, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę ze światem kursów i wydarzeń meczowych. Na polskim rynku jest ich niezwykle dużo. Obstawiający mają możliwość wyboru najciekawszych propozycji dla siebie, dzięki czemu mogą osiągnąć najlepszy dla siebie zysk.

Wybór najlepszego bukmachera jest trudny. W końcu każdy z nich próbuje przekonać swojego potencjalnego klienta elementami innymi od innych. Ilość bukmacherów sprawia, że w teorii wybór powinien być niezwykle trudny. W końcu poza liderami na rynku bukmacherskim mamy do czynienia także z wieloma mniejszymi firmami mającymi ciekawe oferty dla swoich graczy.

Mimo to najlepiej skupić się na ofercie największych firm, które oferują zakłady bukmacherskie. Mają one największe możliwości, aby zachęcić graczy do rejestracji i gry pod swoim „szyldem”. Wśród liderów rynku bukmacherskiego mamy trzy najciekawsze oferty. Należą one do STS, Superbetu oraz Fortuny, a więc najbardziej znanych firm w Polsce.

Zacznijmy od lidera rynku, a więc STS. Ten oferuje graczom łącznie 760 złotych bonusu powitalnego rozdzielonego na trzy części. Bazą jest 600 złotych od trzech depozytów. Po wykonaniu zadań, jakie przygotował bukmacher bonus za ich realizację wynosi 60 złotych. A przecież to nie wszystko, gdyż jeszcze można wliczyć do tego zakład bez ryzyka w wysokości 100 złotych. Pieniądze uzyskane z bonusu trafiają na konto bonusowe. Gdy tak się stanie należy dwa razy obrócić bonusem, a minimalny kurs zakładu musi wynieść 1.91. Po wygranej fundusze trafiają na konto depozytowe.

Pozostali bukmacherzy także mają interesującą ofertę. Superbet oferuje pięć bonusów na łączną kwotę 3755 złotych. W skład tej kwoty wchodzą dodatkowe elementy, takie jak darmowy zakład, bonus za używanie aplikacji oraz do 200 zł od depozytu. Z kolei Fortuna oferuje 335 złotych na start, gdzie 300 złotych to zakład bez ryzyka w trzech bonusach oraz 35 złotych freebetu.

Bonusy bukmacherskie – zakłady bez ryzyka

To zdecydowanie jedna z najciekawszych form bukmacherskich bonusów na start przygody. Wedle ogólnej zasady zakład bez ryzyka polega na tym, że w momencie przegranej następuje zwrot środków na depozyt lub też wprost do konta bonusowego. Zazwyczaj w tym drugim przypadku mamy do czynienia z obowiązkowym obrotem, choć nie zawsze tak się dzieje.

Inna sprawa to fakt, że często zakład bez ryzyka obarczony jest 12-procentowym podatkiem. Tak więc w teorii przy zakładzie bez ryzyka gdy zagramy za 100 złotych (przy takim właśnie „zwrocie”) po odjęciu podatku na konto wpadnie zaledwie 88 złotych. Nie wszyscy bukmacherzy jednak tak działają i dokładają podatek graczowi, jak choćby STS.

Najnowsze bonusy bukmacherskie

Większość zakładów bukmacherskich stosuje stałe bonusy powitalne, jak choćby te wymienione kilka chwil temu. Nie znaczy to jednak, że na tym zabawa się kończy, a bukmacherzy nie mają już nic do zaoferowania nowym graczom. Wręcz przeciwnie. Ci prześcigają się w nowych pomysłach i ciekawych akcjach specjalnych, adekwatnych do wydarzeń sportowych, ale nie tylko.

W końcu gracze dostają także wyjątkowe bonus przy rejestracji. Gdy wpiszą oni konkretny kod promocyjny, jak również wytypują konkretne zdarzenie, na przykład bramkę dla jednego z zespołów bądź zwycięstwo ekipy, przy okazji spełniając inne warunki promocji, mogą uzyskać ciekawy bonus. W niektórych przypadkach jest tam nawet zawarty bonus bez depozytu.

Tak więc wielu graczy może otrzymać niezwykle ciekawą ofertę dla siebie. Jedyne na co muszą zwrócić szczególną uwagę to zasady, wedle których mogą oni uzyskać dany bonus. Ponadto powinni także dokładnie przeczytać zasady promocji, między innymi to, czy owy bonus należy obrócić, by go uzyskać. Inaczej mogą na tym stracić.